Kabel Kraków rusza ze sklepem internetowym!

Śmiały ruch marketingowy szóstoligowca ze stolicy Małopolski. Internetowe butiki prowadzone pod klubowym szyldem nie są oczywistością nawet wśród ekstraklasowych reprezentantów województwa. Dawny klub Grzegorza Laty i dwukrotny mistrz Polski z Mielca nadal nie doczekał się oficjalnego fan shopu.

W zapowiedzi otwarcia ruchu na serwerach czytamy, że asortyment nie będzie składał się tylko z koszulek meczowych:

”Od teraz możesz ubrać się w oficjalną meczową koszulkę KS Kabel, założyć kablowy szalik lub napić się ulubionego napoju z klubowego kubka.

W sklepie oprócz strojów i akcesoriów treningowych znajdziesz specjalną lifestylową linię odzieżową do użytku codziennego oraz gadżety z “Kablowymi” motywami”.

Kabel Kraków w obecnym sezonie występuje w dwóch kompletach – na mecze w roli gospodarza przewidziane są stroje w kolorze niebieskim, natomiast na wyjazdach drużyna ubiera się w białe koszulki z niebieskimi wstawkami. Cała kolekcja dostępna jest na oficjalnej stronie krakowskiej drużyny.

Trykoty mało znanej marki Boio posiadają nadrukowany herb klubowy, numer oraz nazwisko zawodnika na plecach. Każdy model oznacza się lekkim wydłużeniem w części tylnej oraz ściegiem zygzak na ramionach i bokach. Z podobnych wzorów korzystają młodzi zawodnicy z klubowej akademii.

Źródło: facebook.com/kskabelkrakow

One thought on “Kabel Kraków rusza ze sklepem internetowym!”

Comments are closed.