Wylicytuj retro koszulkę CKS Celestynów!

Wszyscy tęsknimy za bezkompromisowymi kolorysytycznie latami 90-tymi, nawet jeśli głośno się do tego nie przyznamy. Najntinsowych koszulek piłkarskich nie da się pomylić z żadnym innym okresem historycznym. Tamta moda wydarzyła się także na boiskach z niższych lig.

Przedstawciele CKS Celestynów, klubu z warszawskiej A-klasy, wystawili na licytację swój trykot cały z lat 90-tych. Cena na starcie: 5 dyszek. Dochód z aukcji trafi do Magdaleny Hajdackiej w ramach charytatywnej zbiórki za pośrednictwem portalu SiePomaga. Zainteresowani mają czas do 12 października TUTAJ.

Poza oldschoolową koszulką zwycięzca uzyska także komplet najnowszych gadżetów klubowych z kolekcji „1994”. W lipcu klub z Celestynowa wypuścił awangardową jak na świat niższych lig serię złożoną z t-shirta i bluzy. Pomysł zakładał stworzenie nie tylko dedykowanej odzieży, ale też karty nawiązujące do swoich słynnych odpowiedników z Panini, tyle że… z zawodnikami CKS’u. Akcja wśród lokalnych kibiców cieszyła się zasłużonym zainteresowaniem, a wśród groundhopperów powinna była odbić się znacznie większym echem!

Źródło: facebook.com/CKSCelestynow