Piast Nowa Ruda rusza ze sklepem klubowym!

Śmiały ruch marketingowy czwartoligowca z Dolnego Śląska. Stacjonarne butiki prowadzone pod klubowym szyldem nie są oczywistością nawet obok stadionów drużyn z najwyższych klas rozgrywkowych. Najbardziej kojarzony z województwem Śląsk Wrocław oficjalnego fan shopu doczekał się niecały rok temu.

W zapowiedzi Wielkiego Otwarcia czytamy, że asortyment nie będzie składał się tylko z koszulek meczowych:

„W sklepie znajdziecie praktycznie wszystko. Koszulki, bluzy, dresy, koszulki polo, spodnie, ortaliony, getry, worki na buty oraz bardzo duży wybór obuwia sportowego! Oprócz sprzętu z herbem naszego Klubu będzie można kupić również sprzęt tylko z logo naszego Partnera Technicznego JAKO”

Przedsięwzięcie powstało we współpracy z dystrybutorem marki Jako na Polskę, który umożliwia wykorzystanie swojego know-how przy powstawaniu klubowych sklepów on-line, a także pełne wyposażenie dla wersji stacjonarnych. Firma jest klubowym dostawcą strojów.

W pierwszym dniu działalności do każdego zakupu dołączona zostanie wejściówka na najbliższy mecz ligowy Piasta z Orłem Lubawka. Otwarcie zaplanowano na 10 października od 9 rano do 14:00. Zainteresowani powinni wpisać do GPS’a następujący adres: Słupiec (Nowa Ruda), ulica Słupiecka 5 i rozglądać się za białym budynkiem schowanym za Biedronką w stronę Kłodzka.

Źródło: facebook.com/kspiastnowaruda